Een geslaagde Preview van Fade Out bij PodiumINC

Op woensdag 20 mei presenteerde danser, maker en choreograaf Issam Zemmouri een preview van zijn solo Fade Out tijdens de eerste editie van Podium Inclusief.

Tussen 10.00 en 17.00 uur vond een afwisselend programma plaats waarin nieuw en inclusief talent centraal stond. In een divers inclusief gezelschap kreeg Issam de kant om een indrukwekkende preview te geven van zijn zintuiglijke, meeslepende en explosieve danssolo Fade Out, Powered by ZID.

We hebben ontzettend genoten van deze indrukwekkende dag en kijken uit naar de komende voorstellingen.

Fade Out zal 4 juni bij het Pleintheater in première gaan als onderdeel van het ExploreZ Festival. Meer info.

Over PodiumINC
“In een tijd waarin binnen de podiumkunsten ‘inclusief’ een veelbesproken onderwerp is, voegen we de daad bij het woord. Op weg naar een inclusief werkveld hebben we, door ongeduld en een gevoel van gemis, een manier gezocht om verbinding te maken met elkaar en anderen in het veld van de podiumkunsten. Met PodiumINC richten we ons op de positie en ontwikkeling van artiesten met een beperking én op de toegankelijkheid van educatie, om zo de mogelijkheden voor talentontwikkeling te bevorderen. Publiekstoegankelijkheid is voor ons een andere belangrijke pijler”.

Winkelwagen
Scroll naar boven